Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety dodajú vášmu domovu moderný vzhľad, ochránia vaše súkromie a navyše zabránia únikom tepla cez okná. Predokenné žalúzie možno inštalovať na novostavby i staršie domy a budovy. K dispozícii je široká škála farieb a typov lamiel. 

5 dôvodov pre vonkajšie rolety LOMAX

Tepelná úspora
Predokenné rolety zabraňujú tepelným stratám a regulujú teplotu v dome. 

Ochrana súkromia
Vonkajšie žalúzie vás nielen ochránia pre zvedavými pohľadmi zvonka, ale vďaka bezpečnostným článkovým pružinám bránia i neželanému mechanickému zdvihnutiu. 

Zníženie hluku
Vďaka dokonalej izolácii rolety znižujú hladinu hluku o 16dB. 

Kvalita
Vonkajšie žalúzie nielen ochránia vaše okná v nepriaznivom počasí, ale si dlhodobo zachovajú i svoju farbu, tvar a funkčnosť. Na rolety je poskytnutá záruka 5 rokov. 

Jednoduché ovládanie
Rolety je možné jednoducho ovládať pomocou motora. Čoraz viac populárnejšia je inštalácia s napojením na centrálny systém. Vytiahnutie a stiahnutie roliet si tak môžete jednoducho naprogramovať na konkrétny čas. 

Cenová ponuka

Mám záujem o:

Tu zadajte váš dopyt:

Príloha

  TYPY LAMIEL

  Lamela BP41R

  Maximálna šírka: 2800 mm
  Maximálna plocha: 6,5 m2

  Lamela BP42R

  Maximálna šírka: 3800 mm
  Maximálna plocha: 8 m2

  Lamela BP55R

  Maximálna šírka: 3500 mm
  Maximálna plocha: 8 m2

  FARBY

  Vonkajšie rolety môžete vďaka širokej palete farieb dokonale zladiť s fasádou vášho domu, okenným rámom a parapetou. 

  Farby lamiel 

  Výber z 2500 RAL farieb a vzorkovníka Renolit

  MOŽNOSTI INŠTALÁCIE

  S viditeľným boxom

  Predokenné rolety s viditeľným boxom sú ideálne pre každý rodinný dom alebo stavbu. Inštalácia pologuľatého, guľatého alebo hranatého boxu nevyžaduje žiadne úpravy okna ani murárske práce. 

  Pre zaomietanie

  Predokenné rolety pre zaomietanie sú vhodné pre novostavby a rekonštrukcie. Roletový box je umiestnený pod omietku, preto je s týmto typom roliet potrebné rátať už pri stavebných plánoch. 

  Pod preklad

  Nadokenné rolety pod preklad majú univerzálny profil. Ich súčasťou je vložka z polystyrénu, ktorá zabezpečuje tepelný odpor až k = 0,6 W/m2k. 

  Roletové preklady

  Pri novostavbách si môžete dopriať i tento druh inštalácie roliet. Roletové preklady rovnako prerušujú tepelné mosty, takže neuniká teplo. 

  REALIZÁCIE

  KATALÓGY

  Vonkajšie žalúzie a rolety